Merhaba ben Diyetisyen Gülden Karadeniz

2016 yılında %100 burs ile İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldum. Eğitimim süresince Bodrum Devlet Hastanesi’nde poliklinik ve diyabet üzerine, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yetişkin beslenmesi ve onkoloji üzerine, Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde anne ve çocuk beslenmesi üzerine, Başakşehir Devlet Hastanesi’nde poliklinik ve mutfak / kurum beslenmesi üzerine, Medicana Bahçelievler Hastanesi’nde nutrisyon destek ve sporcu beslenmesi üzerine stajlarımı tamamladım. Lisans eğitimime başladığım günden itibaren; çeşitli kurum ve kuruluşların güncel mesleki eğitim programlarına aktif olarak katılım sağladım.

Çalışma hayatıma 2016 yılında İzmir Özel Medifema Hastanesi Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği’nde Op. Dr. Metin Karadeniz ekibinde Bariyatrik Diyetisyen olarak başladım. Ardından 2018 yılı itibari ile memleketim Bodrum’da Diyetisyen Gülden Akdaş Beslenme ve Diyet Kliniği’ni kurarak danışmanlık hizmetime devam ettim, 2023 yılından itibaren ise Op. Dr. Metin Karadeniz Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Kliniği çatısı altında hizmet vermeye devam ediyorum.

Diplomamı aldığım gün itibariyle amacım olabildiğince çok insana ulaşıp kişiye özel sağlıklı beslenme algısını yaratabilmekti. Yüzlerce insana bu anlamda dokunabildiğim için çok mutluyum. Mutluluğum günden güne sizlerle artarak çoğalacak 🍀

Yüz yüze veya dijital platformlarda buluşmaya devam edelim 🌟

Yüz Yüze Diyet Danışmanlığı

Yüz yüze danışmanlığımızda ilk hedefimiz beraber sürdüreceğimiz diyetimizde motivasyonumuzu yüksek tutmak olacak.

HEMEN BAŞLAYALIM

Online Diyet Danışmanlığı

Güncel hayatımızda artık hepimizin sık sık kullandığı sesli ve görüntülü aramalar ile diyetisyeniniz hep yanınızda.

HEMEN BAŞLAYALIM

10 Günlük Detoks Programı

Kısa sürede hızlı sonuç almak, dirençli kilolardan kurtulmak, özel bir döneme hazırlanmak için 10 günlük detoks.

HEMEN BAŞLAYALIM